Skup Aut Bielsko Biała

Interesuje Cię szybka sprzedaż auta? Nie masz czasu na dodawanie ogłoszeń i szukanie potencjalnych kupców? Skorzystaj z oferty skupu samochodów „Kupimy Twoje Auto”.

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Skupujemy auta każdego rodzaju

Ofertę naszego skupu aut kierujemy do wszystkich, którzy chcą szybko i bez formalności sprzedać swój samochód. Kupimy od Ciebie zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe, a nawet zabytkowe. Co więcej możemy kupić za gotówkę zarówno sprawne pojazdy jak i te uszkodzone, powypadkowe, z zaznaczeniem, że nie zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Specjalizujemy się w natychmiastowym zakupie używanych pojazdów od ich właścicieli. Główną korzyścią tego rodzaju usługi jest możliwość błyskawicznej sprzedaży samochodu i otrzymania natychmiastowej gotówki.

JAKIE AUTA SKUPUJEMY?​

Szybki odkup samochodów jest atrakcyjną opcją dla osób, które potrzebują natychmiastowej gotówki, chcą uniknąć długotrwałego procesu sprzedaży lub nie mają czasu na poszukiwanie potencjalnych kupców. Skupujemy samochody niezależnie od marki, rocznika i ilości przejechanych kilometrów. Co więcej Twoje auto nie musi mieć aktualnego ubezpieczenia OC. 

Skup samochodów Bielsko Biała

Szybka wycena pojazdu w skupie aut

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem aut i przekażesz podstawowe informacje o pojeździe, takie jak marka, model, rok produkcji, przebieg i stan techniczny. Na podstawie tych informacji nasz przedstawiciel dokonuje wyceny i podaje orientacyjną cenę, jaką może zapłacić za samochód. Jeśli klient zgadza się na wstępną wycenę umawiamy się na spotkanie, aby przeprowadzić inspekcję pojazdu. Podczas inspekcji przedstawiciel firmy sprawdzi stan techniczny samochodu, weryfikując m.in. jego historię, stan mechaniczny, ewentualne uszkodzenia i wyposażenie. Na podstawie przeprowadzonej inspekcji przedstawiamy ostateczną ofertę cenową. 

Dla wygody naszych klientów nie tylko umożliwiamy odkup aut przy minimalnych formalnościach, ale również oferujemy kupno auta za gotówkę. Jest to najszybszy sposób nie tylko za sprzedaż auta w skupie, ale też na pozyskanie pieniędzy za nie.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe