Skup Aut Nowy Sącz

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na sprzedaż swojego auta. Dodatkowo cenisz sobie swój czas i wystawianie ogłoszeń sprzedażowych jest dla Ciebie trudne – zapraszamy, a my kupimy twoje auto!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

KUPIMY TWOJE AUT SZYBKO I SPRAWNIE

Specjalizujemy się w skupie różnych rodzajów samochodów, takich jak auta osobowe, dostawcze, terenowe, poleasingowe, powypadkowe. Nie musisz się martwić formalnościami ani kosztami – zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Skupujemy auta bez ważnego ubezpieczenia OC i przeglądu, niezależnie od marki, stanu technicznego czy przebiegu. Przeprowadzimy darmową wycenę Twojego samochodu i zapłacimy odpowiednią kwotę. Bez zbędnych trudności, ukrytych kosztów czy komplikacji. Jeśli martwisz się, że skup aut może być uciążliwy i czasochłonny, to rozprawiamy się z tymi obawami w jednej chwili. Jesteśmy dostępni 24/7, gotowi odebrać Twój samochód w dogodnym dla Ciebie momencie. Posiadamy dwie autolawety, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego właśnie my?

Oferujemy najlepsze ceny na rynku. Dzięki nam nie musisz się martwić o zbędne formalności, wszystko załatwiamy na miejscu. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o jakości naszych usług.

Odkup samochodów Nowy Sącz

Atrakcyjna wycena pojazdu

Przy ocenie prezentowanego nam pojazdu bierzemy pod uwagę kilka czynników. Do najważniejszych z nich należą przebieg, stan techniczny, model, rocznik i napęd. Jasne jest, że gorszy stan samochodu lub wysoki przebieg mogą wpłynąć na obniżenie ceny. Niemniej zawsze dążymy do tego, aby nasi klienci odnieśli jak największe korzyści z transakcji. Dzięki naszym ekspertom jesteśmy w stanie poprawić jakość każdego powierzonego nam auta i ponownie je sprzedać. Dlatego nawet w przypadku trudniejszych pojazdów możemy zaproponować naszym klientom najatrakcyjniejsze stawki.

Skup aut sprawnych i uszkodzonych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Skupujemy auta zarówno sprawne jak i uszkodzone. Zaznaczamy jednak, że nie prowadzimy złomowania pojazdów, ani nie sprzedajemy części motoryzacyjnych. 

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe