Skup Aut Krosno

Posiadasz samochód, którego nie potrzebujesz?
Chciałbyś go sprzedać, ale nie wiesz, jak?
Skorzystaj z naszej usługi, a pozbędziesz się niepotrzebnego samochodu w szybki i skuteczny sposób.

SZYBKI KONTAKT - 24/7

CO WYRÓŻNIA NASZ SKUP AUT?

Działamy przez całą dobę, więc zawsze możesz do nas zadzwonić. Jeśli mieszkasz daleko od Krosna, to również nie problem – posiadamy dwie lawety, dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Skupujemy właściwie każdy rodzaj samochodu. Nie miałeś OC? Nie ma problemu – weźmiemy Twoje auto. Nie zrobiłeś przeglądu? To także nie jest kłopot, zabierzemy Twój samochód bez przeglądu. Masz wątpliwości, czy odkupimy pojazd Twojej marki? To również nie jest przeszkodą, ponieważ skupujemy samochody wszystkich marek. Zastanawiasz się, czy stan techniczny Twojego auta będzie utrudnieniem przy pozbyciu się go? Nic z tych rzeczy, stan techniczny samochodu nie ma dla nas żadnego znaczenia. Co więcej, układ cyferek na liczniku kilometrów również nas nie interesuje. Interesuje nas tylko i wyłącznie Twój samochód oraz fakt, że chcesz się go pozbyć w trwały, szybki i skuteczny sposób.

JEST KILKA RZECZY, KTÓRYCH NIE ROBIMY

Nie wykonujemy usługi złomowania samochodów. Nie prowadzimy również sprzedaży i skupu części do aut. Interesuje nas skupowanie całych samochodów od ludzi, którzy już tych samochodów nie potrzebują.

Co zyskujesz na sprzedaży samochodu właśnie do naszego skupu?

 • czas: nie musisz nigdzie jeździć, marnować czasu na zbędne czynności, sami przyjedziemy po Twój samochód.
 • szybką płatność: dzięki temu, że płacimy za Twoje auto gotówką, nie musisz się martwić o dochowanie terminu zapłaty, sprzedajesz, dostajesz pieniądze i masz je w ręce.
 • wygodę: właściwie jedyną aktywność, którą musisz podjąć, to wykonać do nas telefon oraz wstać do drzwi, gdy zadzwonimy do drzwi, gotowi zabrać samochód.

Szybki skup samochodów Krosno

SKUP AUT LUBLIN - NAJLEPSZE CENY NA RYNKU!​

Dokonamy oględzin i wyceny Twojego pojazdu, zajmiemy się też wszelkimi, niezbędnymi formalnościami. Dzięki temu nic nie zaprzątnie Twojej głowy. Będziesz mógł się cieszyć, że skutecznie udało Ci się sprzedać niepotrzebny już samochód.

Sprzedaż pojazdu do naszego skupu to tylko trzy, nietrudne kroki:

 • kontakt online bądź telefoniczny,
 • spotkanie i podpisanie dokumentów,
 • płatność gotówką.

Nie mieszkasz w Krośnie lub w pobliżu tego miasta? Martwi Cię kwestia dużej odległości? To nie problem! Prowadzimy działalność na terenie innych województw.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe