Skup busów

MASZ BUSA I SZUKASZ POMYSŁU W JAKI SPOSÓB GO SPRZEDAĆ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

KUPIMY GO OD CIEBIE ZA GOTÓWKĘ.

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Odkup Busów

Każdy samochód, kiedyś kupujemy i sprzedajemy. Nieważne, z jakiego powodu zamierzasz sprzedać swój samochód, nasza firma oferuje skup busów, niezależnie od jego stanu technicznego. Możemy pomóc Ci w sprawnej i szybkiej transakcji. U nas możesz liczyć na fachową obsługę i uczciwą cenę. Po transakcji otrzymasz od nas komplet niezbędnych dokumentów. Jesteśmy w stanie zakończyć transakcję nawet w ciągu jednego dnia. Zapłacimy gotówką.

Możesz do nas przyjechać lub zgłosić telefonicznie chęć pozbycia się samochodu. W każdym przypadku busa przeznaczonego do sprzedaży musi oglądnąć i wycenić nasz doświadczony rzeczoznawca. W przeważającej większości przypadków już po takich oględzinach jesteśmy w stanie zaproponować cenę skupu. Staramy się ją ustalić na poziomie zadowalającym dla obu stron.
Proponujemy formę zakupu samochodu za gotówkę, lub wariant wstawienia pojazdu w komis.

skup aut typu bus

Prowadzimy skup busów używanych, czy powypadkowych

Skupujemy busy praktycznie w każdym stanie technicznym. Przyjmujemy auta w nienagannym stanie, ale także z usterkami mechanicznymi czy blacharskimi. Mogą to być egzemplarze niekompletne, wybrakowane czy auta powypadkowe. Posiadamy specjalistyczne zaplecze warsztatowe i jesteśmy w stanie doprowadzić pojazd do nienagannego stanu technicznego oraz wizualnego.

Staramy się odkupić wszystkie rodzaje busów. Bez względu na wyposażenie, ilość miejsc czy miejsce ładunkowe, zawsze staramy się zaproponować korzystną cenę za pojazd. Wiedzeni sporym doświadczeniem, nie przewidujemy jakiś większych problemów ze zbyciem pojazdu tego typu.

Busy, to bardzo popularny i powszechnie używany rodzaj pojazdów. Niezbędne są do codziennej pracy w wielu firmach. Ruch w sprzedaży samochodów typu bus, jest bardzo duży, porównując go do sprzedaży innych typów samochodów. Z reguły znajdują kupca w przeciągu 2-3 tygodni. Wszystko to jest oczywiście uzależnione od rocznika, ceny i stanu technicznego pojazdu. Pora roku, koniunktura na rynku pracy, ma też duży wpływ na ruch w sprzedaży busów.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe