Skup Aut Bochnia

Może ostatnio Twoje auto uległo wypadkowi i chcesz odzyskać za nie choć część pieniędzy? Albo masz do sprzedania auto dostawcze, które nie jest już Ci potrzebne? Nie ma lepszego miejsca na to niż skup aut w Bochni!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Dlaczego warto właśnie Nam sprzedać swoje auto?

 • Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – możemy przyjąć Twoje zgłoszenie o każdej porze dnia i nocy.

 • Posiadamy aż dwie autolawety, dzięki czemu sprawnie możemy odebrać Twój samochód i przystąpić do dalszych działań.

 • Zapewniamy minimalną ilość formalności, aby nie obciążać Ciebie niepotrzebnymi papierami i stresem – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online, podczas którego zdecydujemy o terminie spotkania. Podczas niego podpiszemy niezbędne dokumenty, a następnie zapłacimy za auto. To takie proste!

 • Płacimy za pojazd od razu gotówką – wiemy, że niekiedy to właśnie szybkość ma znaczenie przy sprzedaży auta. Dzięki płatności gotówkowej pieniądze otrzymasz niemal natychmiast po zakończeniu całego procesu.

 • Wycena rzeczoznawcy jest obiektywna, dzięki czemu wartość pojazdu nie zostanie sztucznie zaniżona, co jest niepochlebną praktyką wśród niektórych skupów aut.

Jak długo trwa proces skupowania samochodu?

W naszym skupie staramy się, aby cały proces trwał jak najkrócej, aby klient jak najszybciej mógł otrzymać pieniądze za pojazd. Dzięki działaniu 24/7 Twoje zgłoszenie zostanie niemal od razu rozpatrzone, co znacznie przyspieszy całość procesu kupna-sprzedaży samochodu. Następnie umówimy się na spotkanie, podczas którego rzeczoznawca wyceni wartość pojazdu. Po zaakceptowaniu warunków, wystarczy podpisać formalności i gotowe.

Szybki skup samochodów Bochnia

Skup aut osobowych, dostawczych, terenowych, poleasingowych oraz powypadkowych.

Prowadzenie procesu kupna i sprzedaży samochodu; organizacja dokumentacji, wyceny pojazdu.

Transport pojazdu przy użyciu autolawet.

Nie ograniczamy się jedynie do działania na terenie Bochni i okolic. Z powodzeniem skupujemy auta od klientów z całego województwo małopolskiego, jak i takich województw, jak: podkarpackie, małopolskie, śląskie, lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, opolskie czy łódzkie.

Odległość nie jest dla nas żadnym problemem, jesteśmy otwarci na pojazdy z całego kraju. Jeśli jesteś więc zainteresowany, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Z pewnością dobierzemy taki sposób prowadzenia Twojego samochodu, abyś był zadowolony.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe