Skup Aut Kielce

Kupimy Twoje Auto,
bez względu na jego stan,
przebieg czy kolor. 

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Jakie samochody skupujemy?

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że sprzedaż używanego samochodu nie powinno żadnej osobie sprawić większego kłopotu. Nic jednak bardziej mylnego, miało się o tym okazję przekonać już wielu posiadaczy pojazdów mechanicznych, którzy postanowili zbyć swoje dobro. W pierwszej kolejności trzeba poświęcić sporo czasu na dawanie anonsów w różnych portalach ogłoszeniowych. Następnymi czynnościami, które musimy wykonać to kontakt z potencjalnym kupcem, a efekt często jest taki, iż samochód jest w dalszym ciągu niesprzedany. Jest to irytujące, zwłaszcza w sytuacji kiedy potrzebujemy pilnie gotówki, ponieważ chcemy zakupić na przykład nowszy samochód.

NA JAKIM OBSZARZE PRACUJEMY?​

W przypadku zaistnienia sytuacji opisanej powyżej serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Swoją siedzibę mamy w Kielcach, a naszym głównym profilem działalności jest skup aut używanych. Usługi tego rodzaju świadczymy już od długich lat, tak więc nabyliśmy już niezbędne doświadczenie. Skupujemy samochody zarówno w dobrym stanie technicznym, jak i takie mocno już zużyte. Poza tym istnieje możliwość spieniężenia w naszej firmie auta dostawczego, terenowego lub zabytkowego.

Szybki skup samochodów Kielce

JAK SKUPUJEMY SAMOCHODY?

Fakt lokalizacji naszego zakładu w stolicy województwa świętokrzyskiego nie oznacza, że ograniczamy się do tejże miejscowości. Naszą propozycję kierujemy naturalnie do wszystkich mieszkańców powyższego obszaru naszego kraju i nie tylko. Żeby wszystkie działania odbywały się w sposób sprawny i klient mógł szybko otrzymać gotówkę, w zakładzie zatrudniamy fachowców, którzy w sposób rzetelny i profesjonalny wycenią wartość wozu przeznaczonego do sprzedaży.

Takie działania mogą zostać przeprowadzone w siedzibie firmy, ale istnieje również jak najbardziej taka możliwość, iż określenie kwoty za jaką samochód może zostać zakupiony, odbędzie się w miejscu zamieszkania klienta. Jeśli proponowana cena będzie zaakceptowana, na miejscu zostanie sporządzona stosowna umowa kupna-sprzedaży i osoba sprzedająca otrzyma od razu gotówkę do ręki lub na wskazany rachunek bankowy.

Zobacz również:
Skup Busów
Skup Aut Online

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe