Skup Aut Chełm

Chcesz sprzedać swoje auto,
ale nie wiesz gdzie się udać? 
Dobrze trafiłeś!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Skup samochodów sprawnych i powypadkowych

Jak skupujemy samochody w Chełmie?

Skup Aut Chełm to profesjonalny i legalnie funkcjonujący skup samochodów.  Posiadamy bogate doświadczenie zebrane na przestrzeni wielu lat, dzięki któremu możemy dostosować się do wszystkich klientów i ich potrzeb. Podczas spotkań jesteśmy zaopatrzeni w pełną dokumentacje, aby podczas transakcji nie doszło do zbędnych przedłużeń i komplikacji. U nas nie ma zatajania informacji i niedomówień. Dzięki temu klient może czuć się bezpiecznie podczas sprzedaży swojego samochodu. Na każdym etapie procesu przedstawiamy dokładnie naszą ofertę, i odpowiadamy na zadane pytania, aby sprzedający był w pełni doinformowany. 

Każdy skup zaczynamy od rozmowy z klientem, w celu ustalenia danych pojazdu. Wycena odbywa się stacjonarnie lub za pomocą formularza w wersji online. Wśród innych skupów wyróżnia nas bezpłatna wycena pojazdu. Proces nie może zakończyć się bez oględzin samochodu, podczas którego sprawdzimy stan techniczny i wygląd auta. Nie zależy nam na zarobku, a na interesie i komforcie klienta. Dzięki temu każda transakcja jest przyjemna.

Jak wygląda skup samochodów?

Nasz punkt znajduje się w Lublinie, jednak działamy w obrębie całego województwa lubelskiego. Nasi kierowcy odbierają również pojazdy z Kielc, Rzeszowa, Radomia, jak i Warszawy. Oferujemy darmowy przyjazd do klienta i transport pojazdu własną lawetą. Pozwala to na łatwy transport nawet bardzo zniszczonego samochodu.

Interesują nas samochody osobowe i dostawcze. Kupujemy auta od firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy głównie zainteresowani samochodami sprawnymi, jednak nie odmówimy kupna aut uszkodzonych. Preferujemy zakupy od pierwszego właściciela, ale odpowiadają nam również auta z dłuższą historią.

Szybki skup samochodów Chełm

JAK SZYBKO SKUPUJEMY AUTA W CHEŁMIE?​

Na nasze spotkania przynosimy pełną dokumentację, dzięki której można zweryfikować całą ofertę i wszystkie niedomówienia. U nas nie ma mowy na przedłużanie procesu z powodu braku dokumentów, dlatego też transakcję można wykonać w mniej niż godzinę, nie naruszając przy tym bezpieczeństwa klienta podczas zakupu. Gotówkę możemy wypłacić od ręki, a przelew wykonujemy od razu po zatwierdzeniu oferty. Warto zdecydować się na Skup aut Chełm, ponieważ poprowadzimy twoją transakcję w pełni bezpiecznie i sprawnie.

Przedstawimy Ci możliwie najlepszą ofertę, oraz dostosujemy się do twoich próśb i potrzeb. Wycenę oraz transport przeprowadzimy za darmo, a gotówkę otrzymasz od ręki. Podczas całego procesu oferta zostanie przedstawiona w pełni dokładnie, aby klient nie został zaskoczony podczas finalnej transakcji. Już dziś zdecyduj się na Skup Aut w Chełmie, i skontaktuj się z naszym pracownikiem, w celu ustalenia wyceny pojazdu.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe