Skup Aut Powypadkowych

TWOJE AUTO ULEGŁO WYPADKOWI,
A CHCESZ JE SPRZEDAĆ?
SPOKOJNIE, ODKUPIMY JE OD CIEBIE!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Skup samochodów powypadkowych do kasacji

Masz pewien kłopot, gdyż niedawno uczestniczyłeś w wypadku drogowym, w których na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast Twój samochód dosyć mocno w tym zdarzeniu ucierpiał. Wszelkiego rodzaju reperacje nie mają większego sensu, najlepiej dla Ciebie byłoby, abyś to swoje sfatygowane auto spieniężył. Z pewnością ciężko Ci będzie znaleźć indywidualnego klienta, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszego firmy. Skup aut powypadkowych obejmuje zarówno samochody osobowe, dostawczeterenowezabytkowe, jak i wspomniane powyżej które ucierpiały w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia na drodze. Działamy na rynku już od wielu lat i w tym czasie przeprowadziliśmy niezliczoną liczbę transakcji. 

Jako, iż funkcjonujemy przez 7 dni w tygodniu możesz uszkodzony pojazd dostarczyć w przeciągu całego tygodnia do siedziby naszej firmy. Na miejscu rzeczoznawca, z którym współpracujemy oceni stan wozu i zostanie Ci zaproponowana konkretna kwota pieniężna.

Jeśli ją zaakceptujesz, od razu na miejscu, zostanie sporządzona umowa i pieniądze otrzymasz bezpośrednio do ręki lub przelewem na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Nasze działania są w pełni przejrzyste oraz bezpieczne, natomiast sam proces sprzedaży samochodu chcemy, by przebiegł jak najszybciej.

Kupimy rozbite auto

Nasza firma prowadząca skup aut terenowych posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży

W przypadku kiedy Twoje cztery kółka nie nadają się już absolutnie do dalszego użytku, możesz w siedzibie naszej firmy taki pojazd mechaniczny zezłomować. Pozbywasz się w ten sposób legalnie swojego dobra, które niestety nie spełnia już swojej roli, otrzymasz z tego tytułu gotówkę wypłacaną od razu na miejscu transakcji. 

Jak już zostało powiedziane, świadczenia naszego zakładu dotyczą skupu właściwie każdego rodzaju auta, bez względu na markę i stan techniczny. Oczywiście musisz mieć świadomość, iż kwota, którą Ci wypłacimy będzie wprost proporcjonalna do stanu technicznego Twoich czterech kółek.

Nasze działania cechuje pełne profesjonalizm, także samochód powypadkowy możesz przy użyciu lawety, gdy nie nadaje się on do jazdy dostarczyć do naszego przedsiębiorstwa. Ale istnieje jak najbardziej możliwość, że to my przyjedziemy do Ciebie. Na miejscu zostanie przeprowadzona wycena i jeśli proponowana suma będzie Ci odpowiadała, po spisaniu umowy kupna-sprzedaży wypłacamy pieniądze, a samochód zabieramy z Twojego podwórka.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe