Skup Aut Przemyśl

Niezależnie od tego, jaki pojazd posiadasz, jesteśmy przekonani, że z nami sprzedasz je błyskawicznie i bez zbędnych formalności. Jako profesjonalny skup aut w Przemyślu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się dostosować do każdej sytuacji. 

SZYBKI KONTAKT - 24/7

jakie auta skupujemy?

Niezwykle elastyczne podejście do klienta sprawiło, że zyskaliśmy grono zaufanych klientów w różnych częściach Polski. Kupimy od Ciebie auta w każdym stanie. Niezależnie od stanu technicznego, przeglądu, marki czy stanu licznika. Gwarantujemy najlepszą cenę i błyskawiczną realizację transakcji. Jeżeli Twój pojazd jest niesprawny – żaden problem! Mamy dwie autolawety, które zajmą się tym za Ciebie. Zadzwoń, opowiedz o swoim aucie, a my zorganizujemy resztę niezbędnych działań. Kupimy wszystkie auta: osobowe, dostawcze, terenowe, zabytkowe czy powypadkowe..

Sprzedaż auta w trzech krokach

W przypadku sprzedaży pojazdu bardzo ważny jest czas realizacji formalności. Szczególnie, jeżeli czeka już na Ciebie nowy samochód. Z tego względu skupiamy na sprzedaży w trzech prostych krokach, które doceniają nasi klienci.

KROK 1 – ŁATWY KONTAKT
Zadzwoń do nas lub napisz. Skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie i ustalimy, czego potrzebujesz.

KROK 2 – SPOTKANIE 
Gdy ustalimy szczegóły, umawiamy spotkanie w celu podpisania dokumentów i odebrania auta. Istnieje możliwość dogrania wszelkich formalności, jeszcze tego samego dnia.

KROK 3 – PŁACIMY ZA TWÓJ SAMOCHÓD
Po podpisaniu dokumentów od razu finalizujemy transakcję. Płacimy gotówką lub przelewem – to już zależy tylko od Ciebie. Działamy kompleksowo i zawsze staramy się dostosować do Ciebie

Wygodny skup samochodów Przemyśl

Nie czekaj, aż Twój samochód straci na wartości lub pokona go korozja czy droga naprawa. Z nami naprawdę możesz się dogadać.

Podchodzimy uczciwie do wszystkich klientów. Bez znaczenia ,w jakim stanie jest samochód, możesz liczyć na godne warunki współpracy. Masz pytania? Nie wiesz, czy Twoje auto nadaje się na sprzedaż? Naprawa po wypadku jest zbyt droga? Niezależnie od Twojej sytuacji na pewno dojdziemy do porozumienia. My wiem, że czas to pieniądz i jak ważne jest szybkie działanie, gdy potrzebujesz gotówki!

Ze względu na duże zainteresowanie klientów stale poszerzamy nasz obszar działania. Żeby zagwarantować jak najlepszą jakość obsługi, skupiamy się obecnie na takich województwach, jak: podkarpackie, małopolskie, śląskie, lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, opolskie i łódzkie.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe