Skup Aut Opole

Chciałbyś sprzedać swoje auto, ale nie masz pojęcia, gdzie się udać? Świetnie trafiłeś!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

jaki jest nasz obszar działania?

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą szybko i bez zbędnych formalności sprzedać swój używany pojazd mechaniczny po godziwej cenie. Wiemy, że znalezienie kupca na samochód może być trudne, ponieważ potencjalni klienci często szukają różnych wad, a proponowane ceny bywają niezadowalające.

Prowadzimy działania na terenie całego województwa opolskiego. Możemy ocenić wartość pojazdu już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, ale dla wygody klientów oferujemy także dojazd do miejsca zamieszkania lub innego wskazanego miejsca. Nasz wykwalifikowany personel oszacuje wartość auta rzetelnie i profesjonalnie. Warto podkreślić, że wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Jakie auta skupujemy?

Współpracując z naszą firmą, możesz sprzedać zarówno samochód w dobrym stanie technicznym, jak i ten, który przeszedł już swoje najlepsze lata. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz zabytkowe. Chcemy jednak zaznaczyć, że nie zajmujemy się zakupem pojedynczych części samochodowych, ani nie prowadzimy złomowania pojazdów.

Szybki skup samochodów Opole

Jak przeprowadzamy skup samochodów?

Jeśli zaakceptują Państwo proponowaną przez nas kwotę, od razu na miejscu zostanie przygotowana stosowna umowa kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu otrzymają Państwo gotówkę za swój pojazd mechaniczny. Pieniądze mogą zostać wypłacone na miejscu w gotówce lub natychmiastowo przelane na wskazany rachunek bankowy.

Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego zadbaliśmy o to, aby formalności były ograniczone do minimum, a pieniądze trafiały do klientów szybko. 

Z nami zaoszczędzisz czas i wysiłek. Skup aut za gotówkę niesie same korzyści. Pozbędziesz się niechcianego pojazdu, który przeszkadza, a jednocześnie zyskasz sporo gotówki. Samodzielna sprzedaż uszkodzonego (lub nawet sprawnego) pojazdu może być trudna. Wymaga czasu, cierpliwości a czasami również dodatkowych wydatków. W większości przypadków, musisz sam doprowadzić pojazd do stanu używalności. Następnie musisz ogłaszać samochód na sprzedaż i kontaktować się z potencjalnymi klientami. Współpracując z naszą firmą, omijasz te wszystkie przeszkody. 

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe