Skup Aut Kraków

Chcesz sprzedać swoje auto,
ale nie wiesz gdzie się udać?
Dobrze trafiłeś!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

NA JAKIM OBSZARZE PRACUJEMY?​

Witamy serdecznie! Jesteśmy firmą mającą swój oddział w Krakowie i już od długiego czasu z powodzeniem zajmujemy się działalnością polegającą na skupie aut. Ofertę kierujemy do tych osób, które chcą za godziwą cenę, w szybkim czasie i bez zbędnych formalności sprzedać swój używany pojazd mechaniczny. Każdy z Państwa, jeżeli już w przeszłości podejmował się takiego zadania, jakim jest sprzedaż samochodu, wie doskonale o tym, iż znaleźć kupca na swoje auto nie jest wcale proste. Prawie każdy potencjalny klient doszukuje się w wozie różnorakich niedoskonałości i proponuje kwotę dla Was niezadowalającą.

Chociaż siedziba firmy znajduje się w Krakowie, to obszar prowadzonych przez nas działań obejmuje całe województwo małopolskie. Wycenę pojazdu można dokonać już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, ale mając na uwadze komfort swojego klienta, w swojej propozycji mamy dojazd do miejsca Państwa zamieszkania lub w inne wskazane miejsce. Tam fachowcy zatrudnieni w naszych szeregach określą w sposób rzeczowy i profesjonalny wartość dobra przeznaczonego do zbycia. Wycena oczywiście jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Jakie Samochody Skupujemy

Nawiązując współpracę z naszym przedsiębiorstwem, możecie Państwo sprzedać samochód, który znajduje się w dobrym stanie technicznym, jak i taki, którego lata świetności już dawno minęły.  Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz zabytkowe.

Szybki skup samochodów Kraków

Jak Skupujemy Samochody?

W przypadku zaakceptowania przez Państwa proponowanej kwoty, od razu na miejscu zostanie sporządzona stosowana umowa kupna-sprzedaży. Po złożeniu na niej podpisu, otrzymacie Państwo za swój pojazd mechaniczny gotówkę. Jest ona wypłacana do ręki lub też przelewem natychmiastowym na wskazany rachunek bankowy.

Celem prowadzonych przez nas działań jest zadowolenie każdego z klientów. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby wszelkiego rodzaju formalności były ograniczone do niezbędnego minimum, a pieniądze szybko trafiały do klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe