Skup Aut Poleasingowych

POTRZEBUJESZ SPRZEDAĆ FIRMOWE AUTO
WZIĘTE W LEASING?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Kupno samochodów
za gotówkę

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który przez dłuższy okres korzystał z pojazdu mechanicznego wziętego w leasing, czyli mówiąc po polsku, dzierżawiłeś go, a teraz chcesz go sprzedać, to bardzo dobrym posunięciem z Twojej strony będzie kontakt z naszym przedsiębiorstwem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że auto używane na potrzeby firmy nie jest prosto sprzedać, bo najczęściej na jego liczniku jest spora liczba przejechanych kilometrów, a nierzadko jest też w mniejszym lub większym stopniu sfatygowane. Ale dla nas to nie jest najmniejszy problem, działając na rynku już od wielu lat, przeprowadziliśmy mnóstwo transakcji kupna-sprzedaży, także mamy niezbędne doświadczenie. Nasze usługi obejmują skup aut osobowych, dostawczych, terenowych, a nawet zabytkowych.

Spośród konkurencji jesteśmy w stanie zapłacić największą sumę pieniędzy za Twój samochód. Poza tym sam proces skupu przebiega niezwykle szybko, jesteśmy dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oddając w nasze ręce wóz, dokonujemy w sposób szybki, ale zarazem profesjonalny jego wyceny i w sytuacji, gdy dojdziemy do porozumienia, od razu na miejscu wypłacamy gotówkę do ręki lub przelewamy ją na Twoje konto bankowe.

Jakie samochody poleasingowe skupujemy?

Nasza firma prowadząca skup aut terenowych posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży

Skupujemy wszystkie auta. Nie ma dla nas znaczenia marka ani stan techniczny pojazdu. Skupujemy zarówno cztery kółka znajdujące się w dobrym stanie technicznym, jak i takie mocno już zniszczone, czy nawet uszkodzone w wyniku wypadku drogowego. Także nawiązując współpracę z naszym zakładem możesz liczyć, iż z pewnością spieniężysz swój samochód.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a wycenę prowadzi współpracujący z nami rzeczoznawca samochodowy. Jest to specjalista w dziedzinie wyceny pojazdów, doskonale zna się na motoryzacji, także możesz być pewien, że sporządzi rzetelną ekspertyzę. Pod uwagę jest brany rocznik auta, ilość przejechanych kilometrów, jego stan techniczny oraz wyposażenie.

Jako, iż jesteś przedsiębiorcą, więc dbając o Twój drogocenny czas, jesteśmy w stanie przyjechać do Twojego miejsca zamieszkania lub siedziby firmy, na miejscu dokonać wyceny pojazdu i kiedy proponowana kwota będzie dla Ciebie odpowiednia, spiszemy stosowną umowę, wypłacimy pieniądze i zabierzemy auto. Naturalnie zapraszamy Cię również do siedziby naszego skupu aut. Tutaj też dokładamy wszelkich starać, by cała procedura odbywała się sprawnie i oczywiście w sposób profesjonalny.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe