Skup Aut Katowice

Jeśli szukasz kompleksowego skupu aut w Katowicach i okolicach, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza firma oferuje pełną gamę usług związanych ze skupem samochodów.

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Odkup samochodów używanych

Skup aut Katowice to firma, która nie tylko skupuje auta, ale także dba o swoich klientów. Dlatego zawsze oferujemy najlepsze ceny na rynku i zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy uczciwą i solidną firmą, która stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy już wiele zaufanych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i rodzinie.

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a dzięki posiadaniu dwóch autolawet możemy odebrać Twój samochód w każdym miejscu i o każdej porze. Nasza firma oferuje minimum formalności, szybką i bezpłatną wycenę, a także płatność gotówką już przy odbiorze pojazdu. W trzech prostych krokach możesz sprzedać swoje auto i odzyskać pieniądze na swoim koncie.

Jak wygląda sprzedaż samochodu w naszym skupie?

Krok 1Kontakt online lub telefoniczny – skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub online. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą niezbędnych informacji. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej i zacząć proces sprzedaży.

Krok 2Spotkanie i podpisanie dokumentów – nasi pracownicy umówią się z Tobą na spotkanie, w którym dokonają dokładnej wyceny Twojego pojazdu. Po zaakceptowaniu oferty, podpiszesz z nami niezbędne dokumenty, a my przejmiemy pełną odpowiedzialność za formalności związane z przeniesieniem własności pojazdu.

Krok 3Płatność gotówką – ostatecznie otrzymasz płatność za sprzedany pojazd w gotówce. Dzięki nam nie musisz obawiać się problemów związanych z brakiem OC i przeglądu. Skupujemy auta niezależnie od marki, stanu technicznego i stanu licznika, a także bez OC i przeglądu.

Odkup samochodów Katowice

Szybka wycena, odkup auta z dowolnego miejsca, płatność gotówką

Nie jesteśmy firmą zajmującą się złomowaniem pojazdów ani sprzedażą czy kupnem części motoryzacyjnych. Nasza firma zajmuje się tylko i wyłącznie skupem samochodów, co oznacza, że oferujemy konkurencyjne ceny za każde auto. Jeśli więc chcesz sprzedać swoje auto, to nasz skup aut to idealne miejsce dla Ciebie.

Działamy na terenie kilku województw, co oznacza, że jesteśmy w stanie odebrać Twój samochód w każdym miejscu. Wszystko po to, aby sprzedaż Twojego auta była szybka, łatwa i bezstresowa. Nie musisz już szukać skupu aut, który oferuje kompleksowe usługi w Katowicach i okolicach, ponieważ  nasz skup aut oferuje szeroki zakres usług związanych ze skupem samochodów różnych marek i typów. Dlatego nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś.

Zobacz również:
Skup Busów
Skup Aut Online

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe