Skup Aut Lublin

Poszukujesz firmy, która zajmuje się skupowaniem aut osobowych, dostawczych, terenowych lub zabytkowych i nie wiesz do kogo się udać? Świetnie trafiłeś!

SZYBKI KONTAKT - 24/7

DLACZEGO WARTO SPRZEDAĆ NAM SWÓJ POJAZD?​

Nasza firma, posiada zebrane przez wiele lat doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby klienta. Znamy się na wszystkich modelach samochodów, dlatego wiemy ile kosztuje pielęgnacja niektórych aut. Na spotkania zawsze przychodzimy przygotowani z wszystkimi potrzebnymi dokumentami, aby podczas transakcji nie doszło do komplikacji. Nie pozwalamy sobie na zatajanie informacji i niedomówienia, bądź na nie spełnianie elementów oferty, dzięki czemu klient nie naraża się na żadne oszustwo.  Gwarantujemy zakup stacjonarny, jak i mobilny. Oferujemy również darmowy dojazd do klienta i odbiór jego pojazdu własną lawetą.

Wycenę pojazdu przeprowadzamy za darmo, co wyróżnia nas na rynku skupów aut. Nie jesteśmy głównie nastawieni  na zarobek, a na komfort i interes klienta. Starannie dbamy o jak najlepszą wycenę pojazdu, co potwierdzone jest przez znajdujące się na portalach informacyjnych opinie klientów odwiedzających naszą firmę. 

NA JAKIM OBSZARZE PRACUJEMY?​

Nasza siedziba znajduje się w Lublinie, jednak działamy w obrębie całego województwa lubelskiego. Nasi kierowcy odbierają również pojazdy z Warszawy, Radomia, Rzeszowa i Kielc. 

Dzięki zaopatrzeniu się w wszystkie potrzebne dokumenty i możliwości wypłaty gotówki na miejscu, skup odbywa się bardzo sprawnie. Dzięki temu, możemy sobie pozwolić na szybkie przeprowadzenie transakcji, bez straty czasu na brak dokumentacji i niedomówień związanych z zakupem pojazdu. 

Szybki skup samochodów Lublin

SKUP AUT LUBLIN - NAJLEPSZE CENY NA RYNKU!​

Skup Aut Lublin to profesjonalny, legalnie funkcjonujący skup, pozyskujący pojazdy od firm, jak i osób prywatnych. Interesują nas auta w dobrym stanie technicznym i wizualnym, oraz te które są niesprawne i uszkodzone, bez wykupionego ubezpieczenia OC i przeglądu.

Warto zdecydować się więc  na Skup aut Lublin,  ponieważ zagwarantujemy Ci legalną, bezpieczną i sprawną transakcje, bez zaskoczeń w umowie i niepoprawnej wyceny samochodu. Za darmo odbierzemy twój pojazd i przeprowadzimy jego wycenę. Już dziś skorzystaj z naszych usług. 

 

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe