Skup Aut Mielec

Sprzedaż samochodu nie zawsze jest łatwa. Jeśli posiadasz auto uszkodzone, powypadkowe, lub sprawne które chcesz sprzedać – zaoszczędź sobie czasu na ogłoszenia i nawiąż z nami współpracę.

SZYBKI KONTAKT - 24/7

Jak skup aut za gotówkę to tylko u nas

Powodów jest kilka, ale najważniejszy jest ten, iż szybko otrzymacie gotówkę. Ponadto na tle konkurencji wyróżniamy się tym, że płacimy najwyższe kwoty. Działamy na rynku już od długiego czasu, tak więc mamy niezbędne doświadczenie. Nasze działanie cechuje minimum formalności, bezpłatna wycena oraz gotówka od razu na miejscu do ręki albo na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Cała procedura odbywa się w szybkim czasie. Skupujemy pojazdy różnych marek, osobowe, dostawcze, terenowe oraz znajdujące się w lepszym lub gorszym stanie technicznym. Na wyposażeniu naszego przedsiębiorstwa znajdują się dwie autolawety. Możemy przyjechać do wskazanego przez Was miejsca i zabrać samochód. Pracujemy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Skąd skupujemy samochody?

Skupujemy samochody z Mielca, całego województwa podkarpackiego, ale również z innych rejonów Polski. Jeżeli zamieszkujecie Państwo, na przykład na Śląsku, w okolicach Warszawy, Opola, Lublina lub Łodzi, również zapraszamy do nas. Jak już zostało powyżej wspomniane, działamy 24/7, czyli w również w weekendy. Jeśli nie masz czasu w tygodniu, jest sposobność, by swój dwuślad spieniężyć w sobotę albo niedzielę.

Szybki skup samochodów Mielec

jak wygląda wycena pojazdu i jak szybko skupujemy pojazdy?

Przede wszystkim wycena pojazdu jest bezpłatna. Prosimy o kontakt telefoniczny, już za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasz rzeczoznawca, w siedzibie firmy lub w miejscu Państwa zamieszkania, dokona fachowej wyceny auta i zaproponuje kwotę. Jeśli będzie ona zaaprobowana, nastąpi podpisanie odpowiednich dokumentów i wypłata pieniędzy.

Powyżej zostało już to powiedziane, jako iż formalności są ograniczone do niezbędnego minimum, bardzo możliwe że swoje auto sprzedacie nam już podczas pierwszej wizyty w naszym skupie aut.

Prowadzimy wszystkie działania w sposób profesjonalny. Co więcej cenimy Wasz drogocenny czas i chcemy, aby każdy klient był w pełni zadowolony z proponowanych usług. Serdecznie zapraszamy.

Zgłoś auto

  Marka i model samochodu

  Rocznik

  Przebieg

  Pojemność silnika

  Sugerowana cena

  Numer telefonu

  Lokalizacja

  Krótki opis (wraz z opisem uszkodzeń)

  Załącz zdjęcia poglądowe